Os 8839 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.33 | ||||
Srbsko | 12.37 | 12.37 | |||
Karlštejn | 12.41 | 12.41 | |||
Zadní Třebaň | 12.45 | 12.45 | |||
Řevnice | 12.48 | 12.48 | |||
Dobřichovice | 12.52 | 12.53 | |||
Všenory | 12.55 | 12.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.58 | 12.58 | |||
Černošice | 13.01 | 13.01 | |||
Praha-Radotín | 13.07 | 13.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 13.11 | 13.11 | |||
Praha-Smíchov | 13.17 | 13.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök