Os 8836 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.07 | ||||
Praha-Smíchov | 12.13 | 12.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 12.20 | 12.20 | |||
Praha-Radotín | 12.23 | 12.23 | |||
Černošice | 12.28 | 12.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.30 | 12.30 | |||
Všenory | 12.33 | 12.33 | |||
Dobřichovice | 12.35 | 12.36 | |||
Řevnice | 12.40 | 12.40 | |||
Zadní Třebaň | 12.43 | 12.43 | |||
Karlštejn | 12.47 | 12.48 | |||
Srbsko | 12.51 | 12.51 | |||
Beroun | 12.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster