Os 8830 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.37 | ||||
Praha-Smíchov | 10.43 | 10.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 10.50 | 10.50 | |||
Praha-Radotín | 10.53 | 10.53 | |||
Černošice | 10.58 | 10.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.00 | 11.00 | |||
Všenory | 11.03 | 11.03 | |||
Dobřichovice | 11.05 | 11.06 | |||
Řevnice | 11.10 | 11.10 | |||
Zadní Třebaň | 11.13 | 11.13 | |||
Karlštejn | 11.17 | 11.18 | |||
Srbsko | 11.21 | 11.21 | |||
Beroun | 11.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia