Os 8823 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.33 | ||||
Srbsko | 8.37 | 8.37 | |||
Karlštejn | 8.41 | 8.41 | |||
Zadní Třebaň | 8.45 | 8.45 | |||
Řevnice | 8.48 | 8.48 | |||
Dobřichovice | 8.52 | 8.53 | |||
Všenory | 8.55 | 8.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.58 | 8.58 | |||
Černošice | 9.01 | 9.01 | |||
Praha-Radotín | 9.07 | 9.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 9.11 | 9.11 | |||
Praha-Smíchov | 9.17 | 9.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster