Os 8815 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.33 | ||||
Srbsko | 6.37 | 6.37 | |||
Karlštejn | 6.41 | 6.41 | |||
Zadní Třebaň | 6.45 | 6.45 | |||
Řevnice | 6.48 | 6.48 | |||
Dobřichovice | 6.52 | 6.53 | |||
Všenory | 6.55 | 6.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.58 | 6.58 | |||
Černošice | 7.01 | 7.01 | |||
Praha-Radotín | 7.07 | 7.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.11 | 7.11 | |||
Praha-Smíchov | 7.17 | 7.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster