Os 8811 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.33 | ||||
Srbsko | 5.37 | 5.37 | |||
Karlštejn | 5.41 | 5.41 | |||
Zadní Třebaň | 5.45 | 5.45 | |||
Řevnice | 5.48 | 5.48 | |||
Dobřichovice | 5.52 | 5.53 | |||
Všenory | 5.55 | 5.55 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.58 | 5.58 | |||
Černošice | 6.01 | 6.01 | |||
Praha-Radotín | 6.07 | 6.08 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.11 | 6.11 | |||
Praha-Smíchov | 6.17 | 6.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci