Os 7947 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 21.08 | ||||
Tochovice | x | 21.13 | 21.13 | ||
Tochovice zastávka | x | 21.15 | 21.15 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 21.17 | 21.17 | ||
Milín | 21.21 | 21.21 | |||
Příbram | 21.29 | 21.30 | |||
Bratkovice | x | 21.37 | 21.37 | ||
Jince | 21.42 | 21.43 | |||
Rejkovice | x | 21.47 | 21.47 | ||
Lochovice | 21.53 | 21.53 | |||
Libomyšl | x | 21.57 | 21.57 | ||
Zdice | 22.02 | 22.03 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 22.06 | 22.06 | ||
Králův Dvůr | x | 22.08 | 22.08 | ||
Beroun | 22.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci