Os 7907 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 10.34 | ||||
Heřmaň | x | 10.39 | 10.39 | ||
Putim | 10.42 | 10.43 | |||
Písek | 10.48 | 10.49 | |||
Písek zastávka | x | 10.51 | 10.51 | ||
Písek-Dobešice | x | 10.53 | 10.53 | ||
Čížová | 10.57 | 10.59 | |||
Vráž u Písku | x | 11.06 | 11.06 | ||
Dolní Ostrovec | x | 11.09 | 11.09 | ||
Smetanova Lhota | x | 11.14 | 11.14 | ||
Čimelice | x | 11.17 | 11.17 | ||
Horní Nerestce | x | 11.21 | 11.21 | ||
Mirovice | 11.24 | 11.26 | |||
Myslín | x | 11.29 | 11.29 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 11.33 | 11.33 | ||
Březnice | 11.37 | 11.43 | |||
Tochovice | x | 11.49 | 11.49 | ||
Tochovice zastávka | x | 11.50 | 11.50 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 11.53 | 11.53 | ||
Milín | 11.56 | 11.59 | |||
Příbram | 12.07 | 12.08 | |||
Bratkovice | x | 12.15 | 12.15 | ||
Jince | 12.21 | 12.22 | |||
Rejkovice | x | 12.26 | 12.26 | ||
Lochovice | 12.32 | 12.34 | |||
Libomyšl | x | 12.38 | 12.38 | ||
Zdice | 12.43 | 12.44 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 12.47 | 12.47 | ||
Králův Dvůr | x | 12.49 | 12.49 | ||
Beroun | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy