Os 7869 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kařízek | 23.36 | ||||
Kařez | x | 23.39 | 23.39 | ||
Cerhovice | x | 23.44 | 23.44 | ||
Hořovice | 23.49 | 23.50 | |||
Praskolesy | x | 23.54 | 23.54 | ||
Stašov | x | 23.57 | 23.57 | ||
Zdice | 0.01 | 0.01 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 0.05 | 0.05 | ||
Králův Dvůr | x | 0.08 | 0.08 | ||
Beroun | 0.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci