Os 7821 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 18.38 | 18.39 | |||
Chrást u Plzně | 18.46 | 18.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.49 | 18.50 | |||
Ejpovice | 18.53 | 18.53 | |||
Klabava | 18.55 | 18.56 | |||
Rokycany | 18.59 | 19.01 | |||
Svojkovice | 19.05 | 19.06 | |||
Holoubkov | 19.09 | 19.09 | |||
Mýto | 19.12 | 19.12 | |||
Kařízek | 19.15 | 19.15 | |||
Kařez | 19.18 | 19.18 | |||
Cerhovice | 19.23 | 19.23 | |||
Hořovice | 19.27 | 19.28 | |||
Praskolesy | 19.31 | 19.31 | |||
Stašov | 19.34 | 19.34 | |||
Zdice | 19.38 | 19.42 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 19.45 | 19.46 | |||
Králův Dvůr | 19.48 | 19.49 | |||
Beroun | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia