Os 7817 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 16.38 | 16.39 | |||
Chrást u Plzně | 16.46 | 16.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 16.49 | 16.50 | |||
Ejpovice | 16.53 | 16.53 | |||
Klabava | 16.55 | 16.56 | |||
Rokycany | 16.59 | 17.01 | |||
Svojkovice | 17.05 | 17.06 | |||
Holoubkov | 17.09 | 17.09 | |||
Mýto | 17.12 | 17.12 | |||
Kařízek | 17.15 | 17.15 | |||
Kařez | 17.18 | 17.18 | |||
Cerhovice | 17.23 | 17.23 | |||
Hořovice | 17.27 | 17.28 | |||
Praskolesy | 17.31 | 17.31 | |||
Stašov | 17.34 | 17.34 | |||
Zdice | 17.38 | 17.42 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.45 | 17.46 | |||
Králův Dvůr | 17.48 | 17.49 | |||
Beroun | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy