Os 7813 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 14.38 | 14.39 | |||
Chrást u Plzně | 14.46 | 14.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 14.49 | 14.50 | |||
Ejpovice | 14.53 | 14.53 | |||
Klabava | 14.55 | 14.56 | |||
Rokycany | 14.59 | 15.01 | |||
Svojkovice | 15.05 | 15.06 | |||
Holoubkov | 15.09 | 15.09 | |||
Mýto | 15.12 | 15.12 | |||
Kařízek | 15.15 | 15.15 | |||
Kařez | 15.18 | 15.18 | |||
Cerhovice | 15.23 | 15.23 | |||
Hořovice | 15.27 | 15.28 | |||
Praskolesy | 15.31 | 15.31 | |||
Stašov | 15.34 | 15.34 | |||
Zdice | 15.38 | 15.42 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 15.45 | 15.46 | |||
Králův Dvůr | 15.48 | 15.49 | |||
Beroun | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci