Os 7803 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 6.38 | 6.39 | |||
Chrást u Plzně | 6.46 | 6.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 6.49 | 6.50 | |||
Ejpovice | 6.53 | 6.53 | |||
Klabava | 6.55 | 6.56 | |||
Rokycany | 6.59 | 7.01 | |||
Svojkovice | 7.05 | 7.06 | |||
Holoubkov | 7.09 | 7.09 | |||
Mýto | 7.12 | 7.12 | |||
Kařízek | 7.15 | 7.15 | |||
Kařez | 7.18 | 7.18 | |||
Cerhovice | 7.23 | 7.23 | |||
Hořovice | 7.27 | 7.28 | |||
Praskolesy | 7.31 | 7.31 | |||
Stašov | 7.34 | 7.34 | |||
Zdice | 7.38 | 7.42 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 7.45 | 7.46 | |||
Králův Dvůr | 7.48 | 7.49 | |||
Beroun | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök