R 776 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.24 | 6.03 | |||
Praha-Smíchov | 6.09 | 6.10 | |||
Beroun | 6.40 | 6.41 | |||
Zdice | 6.51 | 6.52 | |||
Hořovice | 6.59 | 7.01 | |||
Kařez | 7.09 | 7.10 | |||
Rokycany | 7.21 | 7.26 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.45 | 7.50 | |||
Plzeň zastávka | 7.52 | 7.53 | |||
Dobřany | 8.05 | 8.06 | |||
Chlumčany u Dobřan | 8.10 | 8.11 | |||
Přeštice | 8.17 | 8.18 | |||
Švihov u Klatov | 8.31 | 8.32 | |||
Klatovy | 8.41 | 8.51 | |||
Bezděkov u Klatov | 8.55 | 8.55 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.59 | 9.01 | |||
Nýrsko | 9.08 | 9.09 | |||
Dešenice | 9.13 | 9.14 | |||
Zelená Lhota | 9.21 | 9.22 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 9.31 | 9.32 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 9.37 | 9.38 | |||
Špičák | 9.42 | 9.44 | |||
Železná Ruda město | 9.48 | 9.49 | |||
Železná Ruda centrum | 9.51 | 9.51 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy