Os 7747 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.03 | ||||
Beroun-Závodí | 8.05 | 8.06 | |||
Hýskov | 8.11 | 8.11 | |||
Nižbor | 8.15 | 8.16 | |||
Žloukovice | x | 8.20 | 8.20 | ||
Račice nad Berounkou | x | 8.23 | 8.23 | ||
Zbečno | 8.26 | 8.30 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 8.33 | 8.33 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 8.39 | 8.41 | |||
Křivoklát | x | 8.43 | 8.43 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 8.46 | 8.46 | ||
Pustověty | x | 8.50 | 8.50 | ||
Lašovice | 8.53 | 9.01 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 9.04 | 9.04 | ||
Rakovník | 9.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia