Os 7730 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 16.00 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 16.04 | 16.04 | ||
Lašovice | 16.07 | 16.08 | |||
Pustověty | x | 16.11 | 16.11 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 16.15 | 16.15 | ||
Křivoklát | x | 16.17 | 16.17 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 16.20 | 16.21 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 16.26 | 16.26 | ||
Zbečno | 16.30 | 16.31 | |||
Račice nad Berounkou | x | 16.34 | 16.34 | ||
Žloukovice | x | 16.37 | 16.37 | ||
Nižbor | 16.41 | 16.42 | |||
Hýskov | 16.46 | 16.51 | |||
Beroun-Závodí | 16.56 | 16.57 | |||
Beroun | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci