R 772 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.57 | 8.03 | |||
Praha-Smíchov | 8.09 | 8.10 | |||
Beroun | 8.40 | 8.41 | |||
Zdice | 8.51 | 8.52 | |||
Hořovice | 8.59 | 9.01 | |||
Kařez | 9.09 | 9.10 | |||
Rokycany | 9.21 | 9.26 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.45 | 9.50 | |||
Plzeň zastávka | 9.52 | 9.53 | |||
Dobřany | 10.05 | 10.06 | |||
Chlumčany u Dobřan | 10.10 | 10.11 | |||
Přeštice | 10.17 | 10.18 | |||
Švihov u Klatov | 10.31 | 10.32 | |||
Klatovy | 10.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy