Os 7728 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.00 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 15.04 | 15.04 | ||
Lašovice | 15.07 | 15.08 | |||
Pustověty | x | 15.11 | 15.11 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 15.15 | 15.15 | ||
Křivoklát | x | 15.17 | 15.17 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 15.20 | 15.21 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 15.26 | 15.26 | ||
Zbečno | 15.30 | 15.31 | |||
Račice nad Berounkou | x | 15.34 | 15.34 | ||
Žloukovice | x | 15.37 | 15.37 | ||
Nižbor | 15.41 | 15.42 | |||
Hýskov | 15.46 | 15.51 | |||
Beroun-Závodí | 15.56 | 15.56 | |||
Beroun | 16.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia