Os 7727 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.43 | ||||
Beroun-Závodí | 14.46 | 14.46 | |||
Hýskov | 14.51 | 14.51 | |||
Nižbor | 14.55 | 14.56 | |||
Žloukovice | x | 15.00 | 15.00 | ||
Račice nad Berounkou | x | 15.03 | 15.03 | ||
Zbečno | 15.06 | 15.07 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 15.11 | 15.11 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 15.16 | 15.21 | |||
Křivoklát | x | 15.24 | 15.24 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 15.26 | 15.26 | ||
Pustověty | x | 15.30 | 15.30 | ||
Lašovice | 15.33 | 15.34 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 15.37 | 15.37 | ||
Rakovník | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy