Os 7725 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.43 | ||||
Beroun-Závodí | 12.46 | 12.46 | |||
Hýskov | 12.51 | 12.51 | |||
Nižbor | 12.55 | 12.56 | |||
Žloukovice | x | 13.00 | 13.00 | ||
Račice nad Berounkou | x | 13.03 | 13.03 | ||
Zbečno | 13.06 | 13.07 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 13.10 | 13.10 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 13.16 | 13.21 | |||
Křivoklát | x | 13.24 | 13.24 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 13.26 | 13.26 | ||
Pustověty | x | 13.30 | 13.30 | ||
Lašovice | 13.33 | 13.34 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 13.37 | 13.37 | ||
Rakovník | 13.42 | 13.43 | |||
Rakovník západ | 13.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci