Os 7723 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.06 | ||||
Beroun-Závodí | 11.08 | 11.09 | |||
Hýskov | 11.14 | 11.14 | |||
Nižbor | 11.18 | 11.19 | |||
Žloukovice | x | 11.23 | 11.23 | ||
Račice nad Berounkou | x | 11.26 | 11.26 | ||
Zbečno | 11.29 | 11.30 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 11.34 | 11.34 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 11.39 | 11.40 | |||
Křivoklát | x | 11.43 | 11.43 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 11.45 | 11.45 | ||
Pustověty | x | 11.49 | 11.49 | ||
Lašovice | 11.52 | 11.53 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 11.56 | 11.56 | ||
Rakovník | 12.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy