Os 7722 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 11.00 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 11.04 | 11.04 | ||
Lašovice | 11.07 | 11.08 | |||
Pustověty | x | 11.11 | 11.11 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 11.15 | 11.15 | ||
Křivoklát | x | 11.17 | 11.17 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 11.20 | 11.21 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 11.26 | 11.26 | ||
Zbečno | 11.30 | 11.30 | |||
Račice nad Berounkou | x | 11.33 | 11.33 | ||
Žloukovice | x | 11.37 | 11.37 | ||
Nižbor | 11.41 | 11.41 | |||
Hýskov | 11.45 | 11.46 | |||
Beroun-Závodí | 11.50 | 11.51 | |||
Beroun | 11.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster