Os 7721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.46 | ||||
Beroun-Závodí | 10.49 | 10.49 | |||
Hýskov | 10.54 | 10.54 | |||
Nižbor | 10.58 | 10.59 | |||
Žloukovice | x | 11.03 | 11.03 | ||
Račice nad Berounkou | x | 11.06 | 11.06 | ||
Zbečno | 11.09 | 11.10 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 11.13 | 11.13 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 11.19 | 11.21 | |||
Křivoklát | x | 11.24 | 11.24 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 11.26 | 11.26 | ||
Pustověty | x | 11.30 | 11.30 | ||
Lašovice | 11.33 | 11.34 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 11.37 | 11.37 | ||
Rakovník | 11.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci