R 771 „Švihov“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.17 | ||||
Švihov u Klatov | 15.25 | 15.26 | |||
Přeštice | 15.38 | 15.39 | |||
Chlumčany u Dobřan | 15.46 | 15.47 | |||
Dobřany | 15.52 | 15.53 | |||
Plzeň zastávka | 16.05 | 16.07 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.10 | 16.13 | |||
Rokycany | 16.33 | 16.36 | |||
Kařez | 16.47 | 16.48 | |||
Hořovice | 16.56 | 16.58 | |||
Zdice | 17.05 | 17.06 | |||
Beroun | 17.16 | 17.17 | |||
Praha-Smíchov | 17.52 | 17.54 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.01 | 18.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök