Os 7719 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.48 | ||||
Beroun-Závodí | 9.51 | 9.52 | |||
Hýskov | 9.57 | 9.57 | |||
Nižbor | 10.01 | 10.02 | |||
Žloukovice | x | 10.06 | 10.06 | ||
Račice nad Berounkou | x | 10.09 | 10.09 | ||
Zbečno | 10.12 | 10.13 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 10.16 | 10.16 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 10.21 | 10.22 | |||
Křivoklát | x | 10.25 | 10.25 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 10.27 | 10.27 | ||
Pustověty | x | 10.31 | 10.31 | ||
Lašovice | 10.34 | 10.35 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 10.38 | 10.38 | ||
Rakovník | 10.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster