Os 7716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.56 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 8.01 | 8.01 | ||
Lašovice | 8.04 | 8.04 | |||
Pustověty | x | 8.07 | 8.07 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 8.12 | 8.12 | ||
Křivoklát | x | 8.14 | 8.14 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 8.17 | 8.19 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 8.24 | 8.24 | ||
Zbečno | 8.28 | 8.28 | |||
Račice nad Berounkou | x | 8.32 | 8.32 | ||
Žloukovice | x | 8.35 | 8.35 | ||
Nižbor | 8.39 | 8.40 | |||
Hýskov | 8.44 | 8.45 | |||
Beroun-Závodí | 8.50 | 8.50 | |||
Beroun | 8.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy