R 769 „Vyšehrad“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.13 | ||||
Rokycany | 15.33 | 15.36 | |||
Kařez | 15.47 | 15.48 | |||
Hořovice | 15.56 | 15.58 | |||
Zdice | 16.05 | 16.06 | |||
Beroun | 16.16 | 16.17 | |||
Praha-Smíchov | 16.52 | 16.54 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.01 | 17.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök