R 761 „Úhlava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 9.17 | ||||
Švihov u Klatov | 9.25 | 9.26 | |||
Přeštice | 9.38 | 9.39 | |||
Chlumčany u Dobřan | 9.46 | 9.47 | |||
Dobřany | 9.52 | 9.53 | |||
Plzeň zastávka | 10.05 | 10.07 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.10 | 10.13 | |||
Rokycany | 10.33 | 10.36 | |||
Kařez | 10.47 | 10.48 | |||
Hořovice | 10.56 | 10.58 | |||
Zdice | 11.05 | 11.06 | |||
Beroun | 11.16 | 11.17 | |||
Praha-Smíchov | 11.52 | 11.54 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.01 | 12.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök