R 760 „Úhlava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.55 | 16.03 | |||
Praha-Smíchov | 16.09 | 16.10 | |||
Beroun | 16.40 | 16.41 | |||
Zdice | 16.51 | 16.52 | |||
Hořovice | 16.59 | 17.01 | |||
Kařez | 17.09 | 17.10 | |||
Rokycany | 17.21 | 17.26 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.45 | 17.50 | |||
Plzeň zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Dobřany | 18.05 | 18.06 | |||
Chlumčany u Dobřan | 18.10 | 18.11 | |||
Přeštice | 18.17 | 18.18 | |||
Švihov u Klatov | 18.31 | 18.32 | |||
Klatovy | 18.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy