Os 7548 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.51 | ||||
Bezděkov u Klatov | 18.55 | 18.55 | |||
Janovice nad Úhlavou | 18.59 | 19.01 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 19.06 | 19.06 | |||
Nýrsko | 19.10 | 19.10 | |||
Dešenice | 19.15 | 19.15 | |||
Zelená Lhota | 19.23 | 19.24 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 19.33 | 19.34 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 19.39 | 19.39 | |||
Špičák | 19.45 | 19.46 | |||
Železná Ruda město | 19.50 | 19.50 | |||
Železná Ruda centrum | 19.52 | 19.52 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 19.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster