Os 7181 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 22.30 | ||||
Verměřovice | x | 22.37 | 22.37 | ||
Jablonné nad Orlicí | 22.41 | 22.42 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 22.45 | 22.45 | ||
Těchonín | x | 22.50 | 22.50 | ||
Mladkov | x | 22.55 | 22.55 | ||
Lichkov | 22.59 | 23.00 | |||
Dolní Lipka | 23.06 | 23.08 | |||
Králíky zastávka | x | 23.11 | 23.11 | ||
Králíky | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster