Os 7177 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.47 | ||||
Dolní Libchavy | x | 20.50 | 20.50 | ||
Černovír | x | 20.54 | 20.54 | ||
Lanšperk | 20.56 | 21.00 | |||
Hnátnice | x | 21.02 | 21.02 | ||
Dolní Dobrouč | x | 21.04 | 21.04 | ||
Letohrad | 21.08 | 21.11 | |||
Verměřovice | x | 21.18 | 21.18 | ||
Jablonné nad Orlicí | 21.22 | 21.25 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 21.27 | 21.27 | ||
Těchonín | 21.32 | 21.33 | |||
Mladkov | x | 21.37 | 21.37 | ||
Lichkov | 21.41 | 21.42 | |||
Dolní Lipka | 21.48 | 21.50 | |||
Králíky zastávka | x | 21.53 | 21.53 | ||
Králíky | 21.57 | 21.59 | |||
Dolní Orlice | x | 22.02 | 22.02 | ||
Červená Voda | 22.06 | 22.08 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 22.10 | 22.10 | ||
Moravský Karlov | 22.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci