Os 7173 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 17.41 | ||||
Dolní Libchavy | x | 17.44 | 17.44 | ||
Černovír | x | 17.48 | 17.48 | ||
Lanšperk | 17.50 | 17.51 | |||
Hnátnice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 17.55 | 17.55 | ||
Letohrad | 17.59 | 18.00 | |||
Verměřovice | x | 18.06 | 18.06 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.10 | 18.11 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 18.14 | 18.14 | ||
Těchonín | 18.18 | 18.19 | |||
Mladkov | x | 18.23 | 18.23 | ||
Lichkov | 18.28 | 18.28 | |||
Dolní Lipka | 18.34 | 18.37 | |||
Králíky zastávka | x | 18.40 | 18.40 | ||
Králíky | 18.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök