Os 7171 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 16.41 | ||||
Dolní Libchavy | x | 16.44 | 16.44 | ||
Černovír | x | 16.48 | 16.48 | ||
Lanšperk | 16.50 | 16.51 | |||
Hnátnice | x | 16.53 | 16.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 16.55 | 16.55 | ||
Letohrad | 16.59 | 17.02 | |||
Verměřovice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Jablonné nad Orlicí | 17.12 | 17.13 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 17.15 | 17.15 | ||
Těchonín | 17.20 | 17.20 | |||
Mladkov | x | 17.25 | 17.25 | ||
Lichkov | 17.29 | 17.30 | |||
Dolní Lipka | 17.36 | 17.38 | |||
Králíky zastávka | x | 17.41 | 17.41 | ||
Králíky | 17.45 | 17.47 | |||
Dolní Orlice | x | 17.50 | 17.50 | ||
Červená Voda | 17.54 | 17.56 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 17.58 | 17.58 | ||
Moravský Karlov | 18.00 | 18.00 | |||
Bílá Voda | x | 18.02 | 18.02 | ||
Mlýnický Dvůr | x | 18.05 | 18.05 | ||
Heroltice | x | 18.08 | 18.08 | ||
Štíty | 18.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök