Os 6618 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.49 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 22.54 | 22.54 | |||
Ostašov | x | 22.57 | 22.57 | ||
Karlov pod Ještědem | 23.00 | 23.00 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 23.04 | 23.04 | ||
Novina | x | 23.06 | 23.06 | ||
Křižany | 23.09 | 23.10 | |||
Zdislava | x | 23.14 | 23.14 | ||
Rynoltice | x | 23.20 | 23.20 | ||
Lvová | x | 23.24 | 23.24 | ||
Jablonné v Podještědí | 23.27 | 23.27 | |||
Velký Valtinov | x | 23.31 | 23.31 | ||
Brniště | 23.35 | 23.35 | |||
Mimoň | 23.42 | 23.42 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 23.49 | 23.49 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 24.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök