Os 6615 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.43 | ||||
Děčín východ | 18.46 | 18.47 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.56 | 18.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 19.01 | 19.01 | |||
Starý Šachov | x | 19.05 | 19.05 | ||
Žandov | x | 19.07 | 19.07 | ||
Horní Police | 19.10 | 19.10 | |||
Stružnice | 19.14 | 19.15 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 19.20 | 19.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.24 | 19.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 19.46 | 19.46 | ||
Zákupy | 19.49 | 19.49 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 19.51 | 19.51 | ||
Mimoň | 20.00 | 20.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 20.04 | 20.04 | ||
Velký Grunov | x | 20.07 | 20.07 | ||
Brniště | 20.10 | 20.11 | |||
Velký Valtinov | x | 20.14 | 20.14 | ||
Jablonné v Podještědí | 20.18 | 20.19 | |||
Lvová | x | 20.22 | 20.22 | ||
Rynoltice | x | 20.26 | 20.26 | ||
Zdislava | x | 20.32 | 20.32 | ||
Křižany | 20.39 | 20.40 | |||
Novina | x | 20.43 | 20.43 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 20.45 | 20.45 | ||
Karlov pod Ještědem | 20.49 | 20.52 | |||
Ostašov | x | 20.55 | 20.55 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 20.58 | 20.58 | |||
Liberec | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy