Os 6614 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 19.03 | 19.04 | |||
Ostašov | x | 19.07 | 19.07 | ||
Karlov pod Ještědem | 19.10 | 19.10 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 19.14 | 19.14 | ||
Novina | x | 19.16 | 19.16 | ||
Křižany | 19.20 | 19.24 | |||
Zdislava | x | 19.29 | 19.29 | ||
Rynoltice | x | 19.34 | 19.34 | ||
Lvová | x | 19.38 | 19.38 | ||
Jablonné v Podještědí | 19.42 | 19.42 | |||
Velký Valtinov | x | 19.46 | 19.46 | ||
Brniště | 19.50 | 19.50 | |||
Velký Grunov | x | 19.52 | 19.52 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 19.55 | 19.55 | ||
Mimoň | 20.00 | 20.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 20.08 | 20.08 | ||
Zákupy | 20.10 | 20.10 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 20.12 | 20.12 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia