Os 6613 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.43 | ||||
Děčín východ | 16.46 | 16.47 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 16.56 | 16.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 17.01 | 17.01 | |||
Starý Šachov | x | 17.05 | 17.05 | ||
Žandov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Horní Police | 17.10 | 17.10 | |||
Stružnice | 17.14 | 17.15 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 17.20 | 17.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.24 | 17.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 17.46 | 17.46 | ||
Zákupy | 17.49 | 17.49 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 17.51 | 17.51 | ||
Mimoň | 18.00 | 18.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 18.04 | 18.04 | ||
Velký Grunov | x | 18.07 | 18.07 | ||
Brniště | 18.10 | 18.11 | |||
Velký Valtinov | x | 18.14 | 18.14 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.18 | 18.19 | |||
Lvová | x | 18.22 | 18.22 | ||
Rynoltice | x | 18.26 | 18.26 | ||
Zdislava | x | 18.32 | 18.32 | ||
Křižany | 18.39 | 18.48 | |||
Novina | x | 18.51 | 18.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 18.53 | 18.53 | ||
Ostašov | x | 19.00 | 19.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 19.03 | 19.05 | |||
Liberec | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci