Os 6606 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 11.03 | 11.04 | |||
Ostašov | x | 11.07 | 11.07 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 11.13 | 11.13 | ||
Novina | x | 11.15 | 11.15 | ||
Křižany | 11.20 | 11.24 | |||
Zdislava | x | 11.29 | 11.29 | ||
Rynoltice | 11.34 | 11.34 | |||
Lvová | x | 11.38 | 11.38 | ||
Jablonné v Podještědí | 11.42 | 11.42 | |||
Velký Valtinov | x | 11.46 | 11.46 | ||
Brniště | 11.50 | 11.50 | |||
Velký Grunov | x | 11.52 | 11.52 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 11.55 | 11.55 | ||
Mimoň | 12.00 | 12.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 12.08 | 12.08 | ||
Zákupy | 12.10 | 12.10 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 12.12 | 12.12 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.19 | 12.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 12.32 | 12.32 | ||
Stružnice | 12.37 | 12.38 | |||
Horní Police | 12.42 | 12.42 | |||
Žandov | x | 12.44 | 12.44 | ||
Starý Šachov | x | 12.46 | 12.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 12.51 | 12.51 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.56 | 12.57 | |||
Děčín východ | 13.05 | 13.06 | |||
Děčín hlavní nádraží | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci