Os 6603 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.58 | ||||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 7.03 | 7.03 | ||
Zákupy | 7.06 | 7.06 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 7.08 | 7.08 | ||
Mimoň | 7.16 | 7.18 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 7.20 | 7.20 | ||
Velký Grunov | x | 7.23 | 7.23 | ||
Brniště | 7.26 | 7.27 | |||
Velký Valtinov | x | 7.30 | 7.30 | ||
Jablonné v Podještědí | 7.34 | 7.35 | |||
Lvová | x | 7.38 | 7.38 | ||
Rynoltice | 7.42 | 7.43 | |||
Zdislava | x | 7.48 | 7.48 | ||
Křižany | 7.52 | 7.53 | |||
Novina | x | 7.56 | 7.56 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 7.58 | 7.58 | ||
Karlov pod Ještědem | 8.02 | 8.02 | |||
Ostašov | x | 8.05 | 8.05 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 8.08 | 8.08 | |||
Liberec | 8.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia