Rx 617 „Egrensis“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.29 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 18.39 | 18.40 | |||
Sokolov | 18.52 | 18.53 | |||
Chodov | 19.04 | 19.05 | |||
Karlovy Vary | 19.14 | 19.16 | |||
Ostrov nad Ohří | 19.28 | 19.29 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.52 | 19.53 | |||
Kadaň-Prunéřov | 19.57 | 19.58 | |||
Chomutov | 20.07 | 20.08 | |||
Odb Chomutov město | 20.11 | 20.12 | |||
Jirkov zastávka | 20.15 | 20.15 | |||
Most | 20.26 | 20.27 | |||
Bílina | 20.37 | 20.38 | |||
Teplice v Čechách | 20.51 | 20.52 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.10 | 21.16 | |||
Lovosice | 21.30 | 21.32 | |||
Roudnice nad Labem | 21.41 | 21.43 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.05 | 22.07 | |||
Praha-Holešovice | 22.24 | 22.25 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.34 | 22.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster