Rx 614 „Ohře“ | |
Řazení vlaku: 193 + 3xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.24 | 7.33 | |||
Praha-Holešovice | 7.41 | 7.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.41 | 8.47 | |||
Teplice v Čechách | 9.04 | 9.05 | |||
Bílina | 9.18 | 9.19 | |||
Most | 9.29 | 9.30 | |||
Jirkov zastávka | 9.41 | 9.42 | |||
Odb Chomutov město | 9.45 | 9.46 | |||
Chomutov | 9.48 | 9.50 | |||
Kadaň-Prunéřov | 9.59 | 10.00 | |||
Klášterec nad Ohří | 10.05 | 10.06 | |||
Ostrov nad Ohří | 10.28 | 10.29 | |||
Karlovy Vary | 10.42 | 10.44 | |||
Chodov | 10.53 | 10.54 | |||
Sokolov | 11.04 | 11.05 | |||
Kynšperk nad Ohří | 11.16 | 11.17 | |||
Cheb | 11.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci