Rx 611 „Karlex“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 4xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.29 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 12.39 | 12.40 | |||
Sokolov | 12.52 | 12.53 | |||
Chodov | 13.04 | 13.05 | |||
Karlovy Vary | 13.14 | 13.16 | |||
Ostrov nad Ohří | 13.28 | 13.29 | |||
Klášterec nad Ohří | 13.52 | 13.53 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.57 | 13.58 | |||
Chomutov | 14.07 | 14.08 | |||
Odb Chomutov město | 14.11 | 14.12 | |||
Jirkov zastávka | 14.15 | 14.15 | |||
Most | 14.26 | 14.27 | |||
Bílina | 14.37 | 14.38 | |||
Teplice v Čechách | 14.51 | 14.52 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.10 | 15.16 | |||
Praha-Holešovice | 16.14 | 16.15 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.24 | 16.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy