Rx 606 „Salubia“ | |
Řazení vlaku: 193 + Bmz235 + 3xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.24 | 15.33 | |||
Praha-Holešovice | 15.41 | 15.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.41 | 16.47 | |||
Teplice v Čechách | 17.04 | 17.05 | |||
Bílina | 17.18 | 17.19 | |||
Most | 17.29 | 17.30 | |||
Jirkov zastávka | 17.41 | 17.42 | |||
Odb Chomutov město | 17.45 | 17.46 | |||
Chomutov | 17.48 | 17.50 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.59 | 18.00 | |||
Klášterec nad Ohří | 18.05 | 18.06 | |||
Ostrov nad Ohří | 18.28 | 18.29 | |||
Karlovy Vary | 18.42 | 18.44 | |||
Chodov | 18.53 | 18.54 | |||
Sokolov | 19.04 | 19.05 | |||
Kynšperk nad Ohří | 19.16 | 19.17 | |||
Cheb | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy