Rx 604 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 4xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.24 | 17.33 | |||
Praha-Holešovice | 17.41 | 17.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.41 | 18.47 | |||
Teplice v Čechách | 19.04 | 19.05 | |||
Duchcov | 19.13 | 19.13 | |||
Bílina | 19.20 | 19.21 | |||
Most | 19.31 | 19.32 | |||
Jirkov zastávka | 19.43 | 19.44 | |||
Odb Chomutov město | 19.47 | 19.48 | |||
Chomutov | 19.50 | 19.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 20.01 | 20.02 | |||
Klášterec nad Ohří | 20.07 | 20.08 | |||
Ostrov nad Ohří | 20.30 | 20.31 | |||
Karlovy Vary | 20.44 | 20.46 | |||
Chodov | 20.55 | 20.56 | |||
Sokolov | 21.06 | 21.07 | |||
Kynšperk nad Ohří | 21.18 | 21.19 | |||
Cheb | 21.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök