Os 5636 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.01 | ||||
Újezd u Chocně | 18.06 | 18.07 | |||
Plchůvky | 18.09 | 18.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.12 | 18.13 | |||
Borohrádek | 18.18 | 18.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 18.21 | 18.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster