Os 5602 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.54 | ||||
Újezd u Chocně | 6.59 | 7.00 | |||
Plchůvky | 7.02 | 7.02 | |||
Čermná nad Orlicí | 7.06 | 7.11 | |||
Borohrádek | 7.15 | 7.16 | |||
Žďár nad Orlicí | 7.19 | 7.19 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.24 | 7.33 | |||
Petrovice nad Orlicí | 7.36 | 7.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 7.41 | 7.42 | |||
Blešno | 7.45 | 7.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.50 | 7.51 | |||
Hradec Králové zastávka | 7.52 | 7.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy