Os 5154 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jablonné nad Orlicí | 14.21 | ||||
Verměřovice | 14.25 | 14.25 | |||
Letohrad | 14.30 | 14.33 | |||
Lukavice v Čechách | x | 14.37 | 14.37 | ||
Žamberk | 14.43 | 14.44 | |||
Bohousová | x | 14.50 | 14.50 | ||
Litice nad Orlicí | 14.53 | 14.54 | |||
Potštejn | 15.00 | 15.00 | |||
Záměl | x | 15.03 | 15.03 | ||
Doudleby nad Orlicí | 15.08 | 15.09 | |||
Kostelec nad Orlicí | 15.12 | 15.12 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 15.14 | 15.15 | |||
Častolovice | 15.18 | 15.19 | |||
Čestice | x | 15.21 | 15.21 | ||
Lípa nad Orlicí | x | 15.25 | 15.25 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök