Os 5152 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.46 | ||||
Lukavice v Čechách | 6.50 | 6.50 | |||
Žamberk | 6.56 | 6.57 | |||
Bohousová | 7.03 | 7.03 | |||
Litice nad Orlicí | 7.06 | 7.15 | |||
Sopotnice | 7.18 | 7.18 | |||
Potštejn | 7.21 | 7.22 | |||
Záměl | 7.25 | 7.25 | |||
Doudleby nad Orlicí | 7.29 | 7.30 | |||
Kostelec nad Orlicí | 7.33 | 7.34 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 7.36 | 7.37 | |||
Častolovice | 7.40 | 7.43 | |||
Čestice | 7.46 | 7.46 | |||
Lípa nad Orlicí | 7.50 | 7.50 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci