Os 5042 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 21.47 | ||||
Dlouhá Třebová | 21.52 | 21.52 | |||
Ústí nad Orlicí město | 21.56 | 21.56 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.58 | 21.59 | |||
Brandýs nad Orlicí | 22.07 | 22.07 | |||
Choceň | 22.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster